מנעולן לאופנועים

הנחתם לרגע את מפתח האופנוע בתוך ארגז המושב ונזכרתם בכך שנייה אחרי שכבר נעלתם את המושב למקומו? אם אין לכם מפתח רזרבי או שאין לכם יכולת להגיע אליו, לא תהיה לכם ברירה אלא להזמין מנעולן אופנועים שיחלץ את המפתח מתוך תא המושב. מצד שני, כדאי שתדעו שאתם לגמרי לא לבד. נעילת מפתח האופנוע בתוך תא המושב היא אחת הסיבות השכיחות ביותר שבגינה נדרשים בעלי אופנועים וקטנועים לשירותיו של מנעולן אופנועים. אבל למה דווקא מנעולן שמתמחה באופנועים? האם לא כל מנעולן יכול להתמודד עם הבעיה? האם מנעולן שמתמחה בכלי רכב בכלל לא יכול לפתור עבורכם את הבעיה? באילו עוד מקרים אתם עשויים להידרש לשירותיו של מנעולן ביחס לאופנוע שלכם? באילו שעות ניתן להזמין את המנעולן ובאילו אזורים ברחבי הארץ? כל התשובות לכל השאלות, ממש כאן בשורות הבאות.

למה דווקא מנעולן אופנועים ולא מנעולן רגיל?

מנעולן הוא בעל מקצוע, שההתמחות שלו היא פריצת מנעולים. יחד עם זאת, פריצת מנעולים היא כמו תיקון רכבים – ישנם המון סוגי רכבים, המון דגמים והמון סוגים של תקלות. מכונאי רכב שיודע לתקן כל תקלה ברכבים יפניים, לא יוכל להתמודד עם מרבית הבעיות ברכבים אמריקאים. תקלת חשמל דורשת את המיומנות של חשמלאי רכב, בעיית פחחות את מיומנותו של פחח וצבע רכב ובעיה מכאנית את זו של מכונאי רכב. ממש כמו בתיקון רכבים, גם פריצת מנעולים היא משימה מגוונת שיכולה לדרוש תת התמחות ספציפית כמו למשל פריצת כספות, פריצת דלתות פלדה, פריצת רכבים וכמובן פריצת אופנועים.

אחת הדילמות היותר משמעותיות ביותר זה היא האם ניתן להזמין מנעולן המתמחה בפריצת רכבים לצורך פריצה של מנעול באופנוע. ובכן, פריצת מנעול באופנוע יכולה להידרש לצורך פריצת מנעול תא הארגז האחורי, פריצת נעילת המושב או פריצת מנעול הסוויץ' של האופנוע. בכלי רכב, הפריצה היא בדרך כלל של מנעולי הדלתות. לצורך פריצה זו נעשה שימוש בסרגל או כרית ניפוח המוחדרים דרך מרווח החלון עם הדלת ובתוך שניות ספורות הדלת של הרכב נפתחת. זוהי מיומנות שונה לחלוטין מהמיומנות של פריצת מנעול ארגז, סוויץ' או נעילת מושב באופנוע, לבטח כאשר אנו רוצים להשלים אותה מבלי לגרום לנזק היקפי כלל. מכל הסיבות האלה, אם אתם נתקלים בבעיה באחד ממנעולי האופנוע, אתם בהחלט רוצים לחפש מנעולן אופנועים באופן ספציפי ולא להתמקד לא על מנעולן רכב כללי ולבטח לא על מנעולן כספות או מנעולן בתים.

נעילת מפתח האופנוע בתוך תא המושב היא אחת הסיבות השכיחות ביותר שבגינה נדרשים בעלי אופנועים וקטנועים לשירותיו של מנעולן אופנועים.

מנעולן – איש מקצוע מוסמך ומורשה

כדי להיות מוכרים בחנות אתם פשוט צריכים לפתוח חנות, להזמין סחורה ולהתחיל למכור את מרכולתכם. כדי לעבוד בתור מנעולנים, עליכם להשלים הכשרה מקצועית מוכרת על ידי משרד העבודה בכדי לקבל את ההסמכה המקצועית שלכם ולאחר מכן גם לקבל רישיון מנעולן מטעם משטרת ישראל. זאת אומרת, שמנעולן נדרש להיות גם מוסמך לתפקידו וגם מורשה לבצע אותו ולמרבה הצער, לא כל המנעולנים הפועלים בשוק אכן עומדים בשני הקריטריונים הללו. ההסמכה המקצועית היא המינימום הנדרש בכדי להבטיח שהמשימה תושלם בהצלחה וללא נזק היקפי מיותר. הרישיון מטעם משטרת ישראל מיועד להבטיח שהאדם העומד מולכם הוא איש מן השורה, ללא עבר פלילי ותחת פיקוח של משטרת ישראל. אף על פי כן, עיקר הסיכון נובע מאנשים המתחזים למנעולנים וזה כבר סיפור אחר לגמרי, אבל דרך ההתמודדות איתו זהה לדרך ההתמודדות גם עם מנעולנים ללא רישיון – בהזמנת מנעולן אופנועים, אם אתם לא רוצים לגלות שהאופנוע שלכם נעלם לכם כעבור מספר ימים, הקפידו לוודא שהמנעולן שהזמנתם הוא מוסמך ומורשה מטעם משטרת ישראל. את זה תוכלו לבדוק באמצעות בקשה מהמנעולן להציג בפניכם את הרישיון שלו בליווי תעודת זהות וצילום של שתי התעודות באמצעות הטלפון שלכם. שימו לב לתמונה על הרישיון, שימו לב להתאמת הפרטים האישיים ושימו לב לתוקף הרישיון. כל חריגה מאלה, מצביעה על כך שהמנעולן פועל ללא רישיון ואולי אף פועל תחת רישיון מזויף.

בהזמנת מנעולן אופנועים, אם אתם לא רוצים לגלות שהאופנוע שלכם נעלם לכם כעבור מספר ימים, הקפידו לוודא שהמנעולן שהזמנתם הוא מוסמך ומורשה מטעם משטרת ישראל.

באילו שעות ולאילו מקומות ניתן להזמין מנעולן אופנועים?

ובכן, התשובה הקצרה היא שניתן להזמין מנעולן אופנועים בכל שעה, בכל יום ולכל מקום ברחבי הארץ. התשובה היותר ארוכה היא שחלק מהמנעולנים יציעו לכם שירות מקצועי מסביב לשעון, 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, בעוד אחרים אינם עובדים לאחר סיום שעות העבודה הרגילות. מן הסתם, בכל אזור ישנם מספר מנעולנים הפועלים בו, אך ישנם גם מנעולנים המספקים שירות בכל רחבי הארץ, בעיקר מנעולנים המחזיקים ביכולות מיוחדות, שרק מעטים כמוהם מחזיקים בהן. המשמעות היא שלא משנה מתי נתקעתם עם האופנוע שלכם ללא יכולת להתניע אותו או לחדור לתא האחסון שלו, בכל עת תוכלו להזמין מנעולן אופנועים ורבים מהם מתחייבים וגם עומדים בהתראות קצרות עם זמני הגעה קצרים עד כדי 15 דקות בלבד, תלוי כמובן במיקום שלכם.

בכל עת תוכלו להזמין מנעולן אופנועים ורבים מהם מתחייבים וגם עומדים בהתראות קצרות עם זמני הגעה קצרים עד כדי 15 דקות בלבד

שימו לב: בתנאי הלחץ האופייניים, בהם אתם עשויים להיות שרויים כאשר אתם תקועים מול האופנוע שלכם ללא יכולת לתפעל אותו, אתם עלולים לקבל החלטות מאוד שגויות מבלי שתשימו לכך לב. החלטות אלה יכולות להוביל לכך שתשלמו מחיר מופקע, שהמשימה תושלם אבל במחיר של נזק היקפי כבד לאופנוע, שהאיש שתזמינו לביצוע המשימה יהיה גורם מתחזה ללא הסמכה או רישיון, או שלעיתים גם לא יהיה להן כל מחיר והכל יעבור סך הכל די בקלות. בדיוק ברגעים האלה אתם רוצים לנהוג בקור רוח – במרבית האזורים בארץ, ישנם מספיק מנעולנים שיוכלו לספק לכם את השירות בכל עת ובכל שעה. אתם מבחינתכם הקפידו להשוות את המחיר לפחות בין שני מנעולנים וודאו שאכן מדובר באיש מקצוע מוסמך ומורשה לפני שאתם מוציאים קריאת שירות.

פורץ מנעולים בשבת
לשיתוף מאמר זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
פורץ מנעולים בשבת
מנעולן
191natan@gmail.com

מנעולן לאופנועים

הנחתם לרגע את מפתח האופנוע בתוך ארגז המושב ונזכרתם בכך שנייה אחרי שכבר נעלתם את המושב למקומו? אם אין

פורץ מנעולים בחיפה 24 שעות
מנעולן
191natan@gmail.com

מנעולן מורשה רב בריח

יש לכם רב בריח בבית ואתם זקוקים לשירות מנעולן לצורך פריצת מנעול, החלפת מנעול או תיקון הדלת? לא משנה

מנעולן יצאת צדיק
בלוג
191natan@gmail.com

מנעולן יצאת צדיק

מנעולן יצאת צדיק מנעולן הינו איש מקצוע אשר נקרא לרוב מתוך מצבים לא נעימים ולכן הקריאה אליו מלווה בתחושות

מנעולן 24 שעות ביממה
מנעולן
191natan@gmail.com

מנעולן 24 שעות ביממה

מנעולן 24 שעות ביממה דמיינו את הסיטואציה הבאה: השעה 1:00 בלילה, חזרתם מבילוי, אין אף אחד בבית. אתם באים