צילינדר לפלדלת – הגנה מירבית בדלת הבית שלכם

תוכן עניינים

בכל דלת ישנו מנגנון נעילה. הצילינדר מסובב את הבריחים על ידי הזזת המנגנון ולכל אחד יש מנגנון שונה. המטרה שלך היא לוודא כי המנגנון יגן עליך ועל בני הבית (או העסק) בצורה הטובה ביותר. צילינדר פלדלת הוא אחד המנגנונים האיכותיים ועם זאת ישנם מספר מצבים שנרצה למצוא מנעולן המתמחה במנעולים מסוג זה.

החלפת צילינדר לפלדלת

צילינדר לפלדלת
תמונה: freepik

אחת הסיבות להזמין מנעולן היא כדי להחליף את הצילינדר של הדלת. יכול להיות שהמנגנון נשחק, שהמפתח לא נכנס בצורה איכותית או שהוחלפו בעלים בבית. ההחלפה של הצילינדר תחליף באופן טבעי גם את המפתחות והפעולה המהירה והפשוטה יחסית תאפשר להרגיש בטוחים בבית.

ההחלפה לא חייבת להתבצע על ידי מנעולן. אפשר למצוא צילינדר למכירה כמעט בכל חנות אשר מתמחה בתחום ולכן כל אחד יכול לנסות לבצע את ההחלפה. עם זאת, נדרשת הבנה בתחום, כלים מתאימים וסבלנות כדי להחליף את הצילינדר. פעמים רבות עבודתו של המנעולן תהיה מהירה, יעילה ואפילו זולה יותר (בהתחשב בזמן האישי שמבוזבז על העבודה).

הגנה על הבית

צילינדר לפלדלת מגיע עם המפתחות הספציפיים המיועדים עבורו. במידה וההחלפה מתבצעת על ידי מנעולן, חשוב מאד לראות כי הוא פותח את הקופסה של הצילינדר ומוסר את כל המפתחות. בשום אופן אין להסכים להחלפה של מנגנון משומש שאי אפשר לדעת היכן המפתחות שלו מפוזרים.

בנוסף, מנגנונים רבים מגיעים עם כרטיס מיוחד אשר בלעדיו אי אפשר לשכפל את המפתחות. המטרה של הכרטיס היא להבטיח כי רק בעלי הבית יוכלו לשלוט במי שנכנס למקום.

לבחור מנעולן להחלפת הצילינדר

בחירת אנשי מקצוע יכולה לא פעם לעורר דאגות. לא תמיד אפשר לדעת אם מי שמופיע במנוע החיפוש אכן מציע את השירות הטוב והבטוח ביותר או לא. כדי למצוא את המנעולן המתאים כדאי לבדוק כי הוא עומד בקריטריונים הבאים:

לבדוק את הרשת

כדאי להסתכל האם יש תלונות מיוחדות על בעל המקצוע ברשת. אין צורך להתעמק יתר על המידה, אך אם נראות תלונות על בעל המקצוע, הדבר צריך לעורר חשד ולהעלות את התהייה האם כדאי ליצור קשר עם המנעולן.

תשומת לב לשיחת הטלפון

רובנו לא נכיר את המנעולן לפני שהוא יגיע אלינו בפעל הראשונה. לכן, כדאי להקדיש תשומת לב לשיחה הראשונית מולו. כדאי לשאול את המנעולן האם הוא עבר הכשרה בתחום ולהיות ספציפיים לגבי העבודה הנדרשת. לבסוף, יש לקבל הצעת מחיר אשר כוללת את כל הדרישות: הגעה למקום, פירוק המנגנון הישן, התקנת הצילינדר החדש והעלות שלו. יש להזמין את בעל המקצוע רק לאחר שהעלויות ברורות לך.

הזמנת מנעולן צדיק אקספרס

הדרך הפשוטה והבטוחה ביותר לטפל בצילינדר היא להזמין מנעולן צדיק אקספרס. כאן מובטח לך שירות מעולה במחיר הגון ועל ידי בעל מקצוע שמכיר היטב את התחום.

 

לשיתוף מאמר זה