פריצה חוקית

תיקון דלתות בבאר שבע

 

כולנו נקלענו למצבים שונים בחיים בהם נזקקנו לפורץ דלתות. בין אם חלילה חוויתם ניסיון פריצה לבית או לרכב, ובין אם שכחתם את המפתחות או שאלה נתקעו לכם במנעול, מתישהו היינו צריכים איש מקצוע לפרוץ לנו את הדלת.

פריצה לדלת מרפסת נשמעת כמו סיטואציה יותר נוחה להיתקע בה מאשר האחרות, כי במקרה אחד ייתכן שננעלתם בתוך הבית בלי יכולת אולי לצאת למרפסת אבל כן מהבית, ובמקרה האחר נתקעתם מחוץ לבית אבל במרפסת שלכם ואז יוכלו להושיט יד בני ביתכם או השכנים (אלא אם כן השארתם את הטלפון הנייד שלכם בתוך הבית, ואתם לבד, בקומה גבוהה…)

בדרך כלל מנעול של דלת מרפסת הוא מנעול פשוט יותר מאשר אלו המותקנים בדלתות אחרות, ועדיין בעת הצורך, על מנת לפרוץ אותו תצטרכו לקרוא לשירות של מנעולן.

אז אחרי שניסיתם את כל השיטות לפרוץ דלת כמו שראיתם בטלוויזיה, והבנתם שעם האטב המשרדי או כרטיס האשראי שלכם לא פותחים מנעולים, ואחרי שניסיתם להפעיל כוח פיזי מתון על הדלת (אגב, לא מומלץ אתם עלולים לסכן את עצמכם לשווא), סביר להניח שהגעתם למסקנה הנכונה והיא הזמנת פורץ דלתות.

 

פריצת דלתות נשמעת כמו פעולה לא חוקית והיא אכן כזו, אלא אם כן מדובר במקצוע שאתם עוסקים בו. אנשים העוסקים בכך מוסמכים ומורשים לעסוק בזה, ולצורך כך נדרשים תעודת יושר וללא עבר פלילי. תעודת יושר היא מעין אישור פריצה מטעם משטרת ישראל, וכשאתם מזמינים מנעולן אל תהססו לבקש לראות תעודה או אישור כזה ושימו לב שאף הוא, המנעולן או הפורץ, מוודא איתכם שאתם אכן הדיירים שהזמינו אותו לפרוץ את הדלת. שימו לב שלא כל מנעולן רכב יכול לפרוץ לכם דלת מרפסת ולכן חשוב להזמין איש מקצוע שמתמחה בפריצת דלתות.

חשוב מאוד למצוא איש אמין ומיומן שהרי אם נתקעתם בפנים ועליו לחלץ אתכם מבחוץ, לא תוכלו לראות את הפעולות שהוא עושה. מנעולן מקצועי תוכלו לזהות אם הפעולה הראשונה שהוא עושה בטרם הוא פורץ את הדלת, היא לזהות את מקור הבעיה- הדלת או המנעול- ורק אז ניגש לפתרונה. לעתים מנעול יכול להיות פגום או פשוט ייתכן שמדובר בבלאי.

שימו לב שפריצת הדלת נעשית מבלי להסב נזק ממשי לדלת המרפסת ושלמנעולן יש אפשרות לתת לכם אחריות על המנעול שהחליף, כך שאם תיתקלו בבעיה עם המנעול החדש תהיה לכם כתובת לפנות אליה.

אם כבר מצאתם מנעולן כזה שמרו אותו בנייד שלכם, אתם אף פעם לא יודעים מתי תהיה הפעם הבאה שתצטרכו אותו.

זכרו, תעודת יושר, אחריות ומקצועיות הם הפרמטרים החשובים ביותר בבואכם להזמין פורץ דלתות. טיפ חשוב נוסף: תצאו תמיד עם הטלפון הנייד שלכם למרפסת ואיזה אטב משרדי בכיס, מי יודע, אולי פעם זה יעבוד לכם.

לשאלות ומידע נוסף פנו אלינו eurostyle.co.il

תיקון דלתות בבאר שבע

לשיתוף מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

חברת הדברות הארץ

כתוצאה מכך שישראל זו מדינה חמה במיוחד, כולנו מכירים את המצבים שבהם אנחנו עלולים לראות ג׳וקים, תיקנים ועוד חיות