פורץ מנעולים לרכב -כל הפרטים שצריך לדעת

הרכב הוא כלי שאנחנו משתמשים בו כל יום – כל היום: אנחנו לוקחים אותו לעבודה ועומדים אתו שעות בפקקים, אנחנו לוקחים את הילדים לחוגים, הולכים לבלות, פוגשים חברים, מטיילים עם המשפחה. אבל לפעמים הרכב יוצר בעיות, המחייבות לקרוא לפורץ מנעולים לרכב. פורץ מנעולים לרכב יפתור את הבעיות שלכם עם הרכב במקרי חירום, בכל מה שקשור לסוויץ', לקודן ולנעילה של הרכב.

פורץ מנעולים לרכב

הרכב שלנו דואג להביא אותנו ממקום למקום. ברוב המשפחות יש שני רכבים ומעלה, וכמות הרכבים על הכביש הולכת וגדלה משנה לשנה. קשה לדמיין את חיינו במדינה בלי הרכב, כשהתחבורה הציבורית לא מתפקדת בצורה טובה. אך לפעמים קורים דברים שאי אפשר לצפות מראש. מידי פעם הסוויץ' לא עובד, הרכב לא נפתח, ואפילו קורה לפעמים שהילד ננעל בתוך הרכב. בשביל מקרה כזה חייבים לקרוא לפורץ מנעולים לרכב.

באילו מקרים נצטרך פורץ מנעולים לרכב?

  • מפתח הרכב אבד – דמיינו את הסיטואציה הבאה: אתם בחוף הים עם חברים, קצת שתיתם אלכוהול, אתם "מבושמים" היטב, ותוך כדי הבלגאן והצחוקים קרה מה שקרה ומפתח הרכב שלכם נעלם. אתם חוזרים לרכב שלכם, ואין לכם איך להיכנס אליו, מדובר גם ברכב יד שניה ולא דאגתם למפתח ספייר. במקרה זה תהיו חייבים לקרוא לפורץ מנעולים, שיגיע מהר, ויפתח את הרכב שלכם במינימום נזק.
  • מנעול הרכב תקול – אתם בדיוק באים לצאת לעבודה בבוקר, אחרי שאכלתם את ארוחת הבוקר, אתם מגיעים לרכב, לוחצים על שלט האזעקה, והרכב לא נפתח. אתם מנסים את המפתח, וגם זה לא עוזר – המנעול לא מגיב. אתם גם ככה באיחור, והבוס יצעק עליכם ויעשה בלגאן, אתם צריכים טיפול כמה שיותר מהיר, ואתם חייבים לקרוא לפורץ מנעולים שיפתח את הרכב שלכם.
  • הילד ננעל ברכב – קרה מקרה שקרה, והילד נתקע בטעות בתוך הרכב, כשהמפתחות של הרכב נמצאים בפנים. במקרים כאלו, בד"כ בגלל הלחץ והדאגה לילדים, נמהר לשבור את החלון, כדי לחלץ את הילד. ואת הבעיות הכספיות והתיקונים נבצע לאחר מכן. אז לפני שאתם ממהרים לשבור את החלון של הרכב, עדיף שתקראו לפורץ מנעולים לרכב, שיפתח את הרכב ויחלץ את הילד במינימום לחץ ומינימום נזק.
  • המפתח נשבר במנעול, בסוויץ', או מחוץ לרכב – אתם הולכים לכיוון הרכב עם הילד, שאותו אתם רוצים לקחת לחוג. אתם נכנסים לרכב, מכניסים את המפתח לסוויץ' ופתאום המפתח נשבר. אין לכם איך לפתור את הבעיה, ואתם חייבים להביא את הילד לחוג. אתם חייבים לקרוא דחוף לפורץ מנעולים לרכב, זהו פתרון שעדיף בהרבה על הזמנה של גרר ונסיעה למוסך – גם מבחינת זמן וגם מבחינת כסף.


פורץ המנעולים הוא למעשה מנעולן. כשאתם מזמינים את פורץ המנעולים, ראשית יש להסביר לו בטלפון את מהות הבעיה ואת דחיפותה. יש לתת לפורץ כמה שיותר מידע לגבי הבעיה שבה נתקלתם, וגם את סוג הרכב ושנת הייצור שלו. זאת מכיוון שלכל רכב יש מנגנון נעילה שונה. בשביל הדברים האלו הוכשר פורץ מנעולים לרכב, ובעזרת המידע שנתתם לו, הוא יידע באילו כלים להשתמש, ומה הדרך הטובה ביותר לפרוץ לרכב, ולגרום מינימום נזק ויזואלי וכספי.

אחרי שפירטתם לפורץ את הבעיה שבגללה קראתם לו, כדאי שתשימו לב אם הוא שואל שאלות מקצועיות ומתעניין, וגם מנסה להרגיע אתכם כשאתם במצב המלחיץ הזה. אם הוא לא שואל שאלות, והוא ממהר לסיים את שיחת הטלפון, כנראה שמדובר בנוכל, שיגיע וינסה לגבות מכם סכומים גבוהים, וישאיר לכם יותר נזק מאשר תועלת. תמיד חשוב לסגור את המחיר מראש, במעמד שיחת הטלפון.

גם כשהפורץ מגיע, יש לוודא כי הוא פורץ מנעולים לרכב מורשה, שעבר הסמכה, ולבקש ממנו את תעודת ההסמכה שלו, ותעודת יושר מהמשטרה, שכן אף מנעולן לא יכול לעבוד בתחום ללא אישור ממשטרת ישראל. כשפורץ המנעולים יגיע ויתחיל להתעסק עם מנעול הרכב או עם הסוויץ', במידה והוא צריך להחליף מנעול, אתם צריכים לוודא שהוא מוציא מתקין חדש מהשקית, ומביא לכם את כל המפתחות הקשורים למנעול. לפורץ אסור לשמור מפתחות של המנעול החדש שלכם, ואם מדובר בנוכל, הוא יכול לשכפל את המפתחות, זה יכול להיות מסוכן.

פורץ מנעולים לרכב

ראו גם: פריצת רכב נעול | פריצת רכב מחיר

פורץ מנעולים לרכב
לשיתוף מאמר זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
פורץ מנעולים בשבת
מנעולן
191natan@gmail.com

מנעולן לאופנועים

הנחתם לרגע את מפתח האופנוע בתוך ארגז המושב ונזכרתם בכך שנייה אחרי שכבר נעלתם את המושב למקומו? אם אין

פורץ מנעולים בחיפה 24 שעות
מנעולן
191natan@gmail.com

מנעולן מורשה רב בריח

יש לכם רב בריח בבית ואתם זקוקים לשירות מנעולן לצורך פריצת מנעול, החלפת מנעול או תיקון הדלת? לא משנה

מנעולן יצאת צדיק
בלוג
191natan@gmail.com

מנעולן יצאת צדיק

מנעולן יצאת צדיק מנעולן הינו איש מקצוע אשר נקרא לרוב מתוך מצבים לא נעימים ולכן הקריאה אליו מלווה בתחושות

מנעולן 24 שעות ביממה
מנעולן
191natan@gmail.com

מנעולן 24 שעות ביממה

מנעולן 24 שעות ביממה דמיינו את הסיטואציה הבאה: השעה 1:00 בלילה, חזרתם מבילוי, אין אף אחד בבית. אתם באים