מנעולים לדלת – כל הפתרונות

תוכן עניינים
מנעולים לדלת
תמונה: freepik

כאשר אנחנו מדברים על פתרון של מנעול לדלת ישנם מגוון רב של פתרונות למגוון רב של צרכים.
עולם המנעולים התפתח מאוד בשנים וכולל מגוון רב של טכנולוגיות נעילה חכמות ובטוחות.

על מנת להתאים את מערכת הנעילה הטובה ביותר עבורכם מומלץ להתייעץ עם מנעולן או חברת פתרונות נעילה חכמים על מנת שיתאימו עבורכם את הפתרון היעיל ביותר בין אם אתם אדם פרטי ובין אם אתם בעלי משרד או עסק.
אותו מנעולן או נציג יגיע אליכם לבית או למשרד וישמע מה הם בדיוק הצרכים שלהם ויראה את המקום ויגיד לכם מה הפתרון המתאים ביותר עבורכם. להלן מספר פתרונות נעילה מובילים.

 

פתרון נעילה רגיל

פתרון נעילה רגיל
תמונה: freepik

מנעולים רגילים הם הפתרון המוכר והפשוט לכל דלת, בין אם מדובר בדלת רגילה, דלת פנים או דלת כניסה מנעול מפתח יעשה את העבודה עבורכם.
הוא אומנם פתרון מיושן יחסית אבל הוא תמיד עובד, מוכר ונוח.

במידה ואתם מנהלים משרד ותרצו עדיין להשתמש בפתרון של נעילת מפתח לכל המשרדים תוכלו להשתמש בנעילת מפתח עם מערכת מאסטר.
הדבר נותן לכם גמישות בכל שלמנהל או לאב הבית יש את המפתח מאסטר לכל המשרדים למעשה למקרה חירום וכל עובד יש את המפתח האישי של המשרד שלו.

 

פתרון נעילה אוטומטי

במידה ותרצו שדלתות מסויימות כמו דלת כניסה יהיו נעולות כל הזמן ויפתחו אך ורק בפתיחה על ידי השוער של המשרד או של הבניין תוכלו לחווט תשתית חשמל על המנעול ובכך לחבר אותו לכפתור שידאג לפתוח אותו באופן אוטומטי על ידי מי שמווסת את הכניסה. הדבר נותן לנו גמישות בכך שאנו שולטים מי נכנס למשרד ומי לא, ממש בדומה לדלת כניסה לבניין של אינטרקום.

נעילה אוטומטית על מנעולים לדלת היא מאוד נפוצה בעיקר לאור העובדה שאנו יכולים גם לשלוט. כל שהעובדים יכולים לפתוח את הדלת באמצעות קוד למשל.

 

נעילת RFID

נעילת RFID היא גם כן מאוד נפוצה בקרב מנעולים לדלת. היא עובד על בסיס גלי רדיו בתדר מסויים וניתן לפתוח את הדלת באמצעות כרטיס העובד שלנו או באמצעות תג שמשדר באותו תדר של המנעול.
זוהי נעילה נפוצה מאוד בעיקר בבנייני משרדים בה אנו רוצים שכל עובש יכנס למקומות אליהם הוא מורשה להיכנס, מבין אם זה המשרד שלו בלבד או הקומה שלו בלבד או לכל המקומות בבניין.

הדבר נותן לנו גמישות רבה במידור העובדים וויסות שלהם ברחבי הבניין ומקנה לנו יכולת לשמור על אבטחת מידע או מידור של חלקים מסויימים במשרד שלנו שאנו רוצים שרק עובדים מסויימים יהיו בעלי גישה אליהם.

לפרטים נוספים אודות מנעולים לדלת צרו איתנו קשר המומחים של מנעולן אקספרס ישמחו לסייע לכם בכל שאלה ולהתאים עבורכם את המנעולן המתאים.

 

לשיתוף מאמר זה