פריצת כספות

תוכן עניינים

כספת טובה היא כספת שאף אחד לא יכול לפתוח חוץ מבעליה, אבל מה קורה אם גם בעליה לא מצליח לפתוח אותה? מה קורה אם הצילינדר של הכספת התקלקל או שמפתח הכספת נשבר בתוך המנעול? כעת נדרש בעל הכספת לעשות בעצמו את הדבר שמעולם לא רצה שמישהו יהיה מסוגל לעשות: לפרוץ את הכספת שלו. פריצת כספות היא משימה לא פשוטה אבל אפשרית, לבטח כאשר מדובר בכספות סטנדרטיות. פריצה כזאת חייבת להתבצע על ידי מנעולן וחשוב מאוד לוודא כי מדובר במנעולן שעובד ברישיון של משטרת ישראל ועל כך מסבירים לכם בשורות הבאות המומחים של מנעולן צדיק אקספרס, המתמחה גם בשירות של פריצת כספות מכל הסוגים.

האם כל כספת ניתנת לפריצה?

התשובה היא כן ובכלל זה הכספות המתקדמות ביותר, שכוללות בתוכן גם אלמנטים ביומטריים ואמצעי מיגון אלקטרוניים. יחד עם זאת, מן הסתם, פריצה של כספת מתקדמת יכולה להפוך לפרויקט שנמשך ימים שלמים אם לא יותר מכך, בעוד פריצה של כספת סטנדרטית המבוססת על צילינדר מפתח בלבד, יכולה להגיע לכדי השלמה בתוך זמן קצר הרבה יותר, לעיתים פחות משעה. ככלל, תמיד כדאי לצאת מנקודת הנחה שאין שום מנעול ושום צילינדר שלא ניתן לפרוץ אותו. המטרה שלנו הוא להפוך את המשימה לכל כך קשה, בכדי לפגוע במוטיבציה של גורמים עוינים לנסות בכלל לבצע את הפריצה. יחד עם זאת, כאשר אתם, בעלי הכספת, עומדים בפני הצורך לפרוץ את הכספת בגלל תקלה או אובדן מפתח/ קוד, המוטיבציה נמצאת כמובן בשיאה וגם הזכות והרישיון לעשות זאת. את הפריצה עצמה מומלץ מאוד לבצע בסיוע מנעולן מוסמך המתמחה בתחום של פריצת כספות.

האם צריך מנעולן מיוחד לצורף פריצת כספות?

ובכן, אין צורך במנעולן מיוחד כדי לפרוץ כספת, אבל בהחלט יש צורך לוודא שהמנעולן שאותו אתם מזמינים אכן יודע להתמודד עם סוג הכספת שאותה אתם רוצים לפרוץ. ישנם מנעולנים שמספקים שירות פריצת כספות רוחבית וכוללת, בעוד אחרים מתמקדים רק בסוגים מסוימים של כספות לרבות התמקדות בגודל כספת ואפילו במותגי יצרנים של כספות, איתן הם רכשו ניסיון. ישנם גם מנעולנים שכלל לא מספקים שירות פריצת כספות ומעדיפים להתרחק מתחום זה שיכול לעיתים להיות מאתגר למדי. בהזמנת מנעולן לפריצת כספת, יברר איתכם המנעולן מהו סוג הכספת שאותה אתם רוצים לפרוץ ומה בדיוק הבעיה עם הכספת. בכדי להימנע מבזבוז זמן, עוגמת נפש ואולי אפילו נזק נוסף לכספת שלכם, ודאו עם המנעולן מראש שהוא עוסק בתחום של פריצת כספות ושהוא יודע להתמודד עם סוג הכספת הספציפית והתנו את התשלום בהצלחת הפריצה. מנעולן צדיק אקספרס מספק שירות כולל של פריצת כספות לפריצת כל סוגי הכספות, של כל יצרני הכספות בכל הגדלים, לרבות כספות מתקדמות יותר.

לשיתוף מאמר זה