מנעולן מומלץ בעומר

תוכן עניינים

 

מנעולן מומלץ בעומר

שירותי מנעולן הם שירותים מאוד נפוצים בכל אזורי הארץ, אך מבחר המנעולנים הוא די גדול. בחירת מנעולן מקצועי הינה בחירה שכל לקוח רוצה להגיע אליה אבל לא יודע איך. המקצוע הזה הפך לפרוץ מאוד ונמצאים היום הרבה "מנעולנים" צעירים המעניקים שירות לא אמין ובטח שלא מקצועי. מישהו צריך לקחת את הכפפות בשביל לבחור מנעולן מומלץ, והפעם זה אתם.

 

איך נמצא מנעולן מומלץ בעומר?

הרבה אנשים בוחרים איש מקצוע שלא בדרך חכמה מכיוון ששירותי מנעולן הם בדרך כלל שירותים מהרגע להרגע, קרה והגענו הביתה ופתאום ננעל הרכב, או שצריך לפרוץ את דלת הבית. באותו רגע אנו פשוט מתקשרים אל המספר הראשון שקופץ לנו, או למנעולן הכי זמין באזור. אבל אם נעצור שניה, בדיוק לדקה בודדת נוכל לקבל שירות מהיר, אמין ומקצועי.

 

תחילה עליכם לחפש מנעולן לפי האזור בו אתם נמצאים, אם אתם נמצאים באזור הצפון ועומר עליכם לחפש מנעולן מומלץ בעומר. כעת עליכם לוודא שאותו מנעולן יכול לעזור לכם עם הבעיה שלכם, מנעולן עונה על מגוון רחב של תקלות, בין אם מדובר על רכב שצריך לפרוץ ובין אם מדובר על החלפת צילינדר באמצע הלילה.

 

בדרך כלל כאשר אנו בוחרים איש מקצוע ניתן לקרוא עליו חוות דעת וביקורות, מומלץ שלא לפסוח על השלב הזה בתהליך בכדי להכיר מעט את האדם שעומד מולכם. כמו כן, מנעולן מקצועי אשר יודע אם העבודה יוודא תחילה לפני שהוא פורץ את דלת הרכב או הבית שאכן הנכס שייך לכם. את חלקכם זה יכול להצחיק, אבל קרו מקרים בעבר בהם הפורץ עצמו הזמין מנעולן בטענה שזה הבית שלו, המנעולן פרץ את הבית והפורץ פשוט נכנס ולקח כל מה שרצה ללא טביעות אצבע בכלל. לכן, מנעולנים מקצועיים יקחו ממכם את הפרטיים האישיים לפני תחילת העבודה אלא אם כן מדובר במקרה חירום בו אדם נמצא בסכנה.

 

מנעולן מומלץ בעומר בעל תעודת יושר

מצד אחד אמרנו שעל המנעולנים לבדוק אתכם, שאכן מדובר בנכס שלכם, אבל גם לכם יש את הזכות לבדוק האם קיימת תעודת יושר אצל אותו מנעולן. בכדי לוודא שאכן מדובר על איש מקצוע ישר ומקצועי ניתן לבקש ממנו להראות תעודות. כל מנעולן מקצועי סוחב איתו את התעודות שלו, בין התעודות התעודה החשובה ביותר היא תעודת יושר אשר מונפקת על ידי המשטרה לאישור עיסוק בתחום המנעולנות.

 

בזכות תעודה זו אנו מוודאים שאין עבר פלילי למנעולן שהזמנו, או שאין תיק פתוח. ככה נוכל להרגיש יותר בטוחים לגבי החפצים שהשארנו בבית, וכך ניתן יהיה להזמין גם מרחוק מנעולן שיעשה את עבודתו גם אשר אנו לא נוכחים במקום. מנעולנות הוא תחום מאוד רגיש ולכן יש צורך לכל מנעולן להעניק ללקוח את ההרגשה הבטוחה ביותר.

 

מנעולן מומלץ בעומר – תחומי התמחות

מנעולנות הוא תחום מאוד נחשב בהתחשב למה שרבים מאיתנו מכירים, זאת בהתחשב לפן הטכנולוגי שהתקדם עם השנים בתחום המנעולנות. יש מנעולנים שיודעים לעבוד אל מול מנעולים חכמים במשרדים או בבתים פרטיים, התקנת מערכות חדשות וכמו כן גם התמודדות עם המנעולים הוותיקים.

 

בנוסף, מנעולנים אינם אחראים רק על פריצה או החלפת מנעולים בבתים אם במשרדים, אלא גם ברכבים, התאמה של הצ'יפ למחשב הרכב, התאמת מפתחות חכמים ועוד. אם נחלק את תחום המנעולנות לשלוש קטגוריות הן יהיו: מנעולנות רכב, מנעולנות לעסקים, מנעולנות לבית. ברגע שתמצאו חברה המשלבת את כל השירותים האלה יחד תוכלו להיות בטוחים שמדובר על חברה מקצועית.

 

מנעולן מומלץ בעומר – כמה זה עולה לי?

עוד דרך לבחון את המקצועיות של המנעולן היא על ידי המחיר אותו הוא גובה. בדרך כלל המנעולנים גובים כסף עבור שירות ובנוסף עבור עלות החלקים שהוחלפו. אם תחפשו מנעולן מומלץ בעומר כאשר אתם נמצאים בבאר שבע כמובן שהמחיר יהיה בהתאם – עליכם להזמין בהתאם לאזור בו אתם נמצאים.

 

האינטרנט מספק לנו אפשרות להשוות מחירים בקלות ובמהירות, ברגע שאיש המקצוע עומד מולכם או דרך שיחת טלפון הוא יביא לכם הצעת מחיר עבור השירות שלו, במספר קליקים בודדים ניתן לראות האם מדובר על מחיר הגון או מופרז. אל תתפתו כמובן למחירים נמוכים מדי שהרי מדובר לרוב במנעולנים ללא כל תעודה ובדרך כלל גם בלי ניסיון.

 

המחיר משתנה בהתאם להרבה פרמטרים, המחיר הוא מאוד מדוקדק ודי מתואם בין כל המנעולנים, אך לא ניתן לאמוד כל מחיר. המחיר משתנה בהתאם לסוג הדלת שלכם, סוג הרכב שלכם, סוג המנעול אותו אתם רוצים, האם מדובר על שירות באמצע הלילה או בשתיים בצהריים וכן הלאה…

 

האם כדאי לבחור מנעולן מומלץ בעומר שעובד באופן פרטי או באמצעות חברה?

אחד הלבטים הגדולים ביותר שיש הוא האם לבחור במנעולן שעובד פרטי או לבחור בחברה בו יש מספר מנעולנים ושירותי פריצה. ההמלצה הרווחת היא לבחור בחברה, הסיבה לכך היא הזמינות של המנעולנים בחברה, לרוב הם עובדים 24/7 מאשר אדם פרטי שאין לו את האפשרות לעבוד לאורך כל שעות היום והלילה.

 

קבלת שירות מנעולנות דרך חברה היא בדרך כלל זמינה יותר ומהירה יותר מאשר מנעולן פרטי, היצע הרכיבים הוא יותר רחב וכמו כן הזמינות באזורים שונים ברחבי הארץ בו זמנית. כמו כן, ניתן למצוא יותר חוות דעת ומוניטין אודות חברה בע"מ מאשר מנעולן פרטי. אלא אם כן אתם מכירים מנעולן פרטי דרך משפחה או חברים וסומכים עליו בעיניים עצומות היינו ממליצים לכם לבחור בחברה המתמחה במנעולנות.

 

מנעולן מומלץ בעומר – מסקנות

מנעולנים מומלצים בעומר

תחום המנעולנות אינו רק פריצת דלתות, מדובר על תחום מאוד מגוון שבשל הקדמה הטכנולוגית אימץ לעצמו עוד ועוד אפשרויות. כיום, אם תרצו דלת חכמה למשרד תצטרכו להשקיע לא מעט כסף ולדרוש את שירותיו של מנעולן מקצועי. שירותי מנעולנות מומלצים הינם שירותים של חברה ולאו דווקא של מנעולן פרטי, אלא אם כן מדובר על מקרה ספציפי. בדרך כלל יהיה יותר קשה לבחון את רמת המקצועיות של אדם פרטי מאשר מוניטין של חברה. עם הגעתו של איש המקצוע לביתכם מומלץ תחילה לבדוק האם יש לו תעודת יושר המונפקת על ידי המשטרה, כמו כן מנעולן מקצועי ייבחן גם אתכם לוודא שאכן מדובר על הנכס שלכם לפני שהוא פורץ אותו.

 

יש לציין שבחירה במנעולן מומלץ ומקצועי, על אף מחירו הגבוה יכול לחסוך לכם לא מעט כסף. לעיתים מגיעים בעלי מקצוע שלא גובים מחיר גבוה עבור השירות שלהם, אך עושים יותר נזק. יש מקרים בהם לא צריך להחליף צילינדר ושהתקלה היא באמת מינורית, אותם בעלי מקצועי שאינם מקצועיים מחליפים לכם את כל הצילינדר וגובים מחיר עבור ההחלפה. לכן זכרו, הזול הוא היקר בסופו של דבר.

 

אם אתם מחפשי שירותי מנעולנות מקצועיים חפשו תחילה באזור שלכם על חברות מקצועיות, בדקו את מגוון השירותים, וודאו את המחיר מראש, בדקו את מוניטין החברה ובקשו תעודת יושר, רק לאחר שעברתם את כל אלה תוכלו לקבל שירות מומלץ ומקצועי – מדובר על תהליך שאורך פחות מ-5 דקות, אותן 5 דקות יכולות לחסוך לכם לא מעט כסף.

פורץ מנעולים בעומר

פורץ מנעולים בעומר

זקוקים לשירות פורץ מנעולים בעומר? תקועים מחוץ לבית או בתוך הבית, מחוץ למשרד או ברכב? אין ספק כי פורץ מנעולים בעומר הוא בין השירותים הנפוצים ביותר בישראל. עומר מאופיינת ברמת צפיפות גבוהה ולכן יש ביום עשרות לעתים מאות של קריאות תוך חיפוש אחר פורץ זמין, מקצועי ולא פחות חשוב אמין. יש כל מיני מקרים בהם אנו צריכים לפרוץ את המנעול כמו למשל כאשר נתקענו מכל סיבה שהיא מחוץ לבית והמפתח כמובן בפנים או שלא בהישג יד, כאשר שדדו אותנו שלא נדע ואנו נשארנו ללא המפתח ולא יכולים להיכנס או שהדלת פשוט טרוקה.

 

כמובן שיש עוד כמה מקרים נפוצים בהם העיסוק בבחירת פורץ מנעולים בעומר הופך רלוונטי כמו למשל כאשר אנו תקועים מחוץ או בתוך הבית, מחוץ לרכב או בתוך הרכב, במקרים קיצוניים אפילו שכחנו את הילד או הילדה בתוך הרכב ואין לנו גישה למפתח כדי לפרוץ את המנוע, או כאשר שכחנו את הקוד של הכספת, המנעול הדיגיטלי בקיצור כשאנחנו בצד הלא נכון – תקועים. אחת התקלות היותר נפוצות אצלנו כאן בישראל המצריכות מאיתנו לאתר פורץ מנעולים בעומר היא במצב שבו אנו מנסים לפתוח את דלת הכניסה אך המפתח לא מסתובב לנו.  ברוב המוחלט של המקרים, המפתח לא מסתובב משום שהצילינדר כבר שחוק. במקרה כזה לרוב אין בכלל צורך במנעולן מקצועי או פורץ מנעולים אלא רק לרכוש ספריי מיוחד נגד חלודה שעולה בסך הכל כמה עשרות שקלים בודדים ואז הבעיה נפתרת. כמובן שאם זה חוזר על עצמו, אז שווה לקרוא למנעולן ולהחליף את הצילינדר הישן בחדש.

 

בכל מקרה אחר שהוא לא תקלה פשוטה שאנו יכולים לתקן בעצמנו, כנראה שנצטרך מנעולן או פורץ מנעולים מקצועי.

 

מומלץ לדעת לפני שמזמינים פורץ מנעולים בעומר

פורץ מנעולים מקצועי כזה שעובד על פי חוק, עבר את כל ההכשרות המתאימות כדי להיות פורץ מנעולים הוא מצד אחד בעל מקצוע שעושה שימוש במכשור המותאם לפריצת דלתות ומנעולים. מצד שני, מומלץ לבחור אך ורק בפורץ מנעולים שמוציא בסיום העבודה חשבונית. מדובר באחת הבחירות הקריטיות של בעלי מקצוע וזה שונה לגמרי מצבעי או איש פרקט. כאן מדובר בבטיחות שלכם. בחיים שלכם. אתם בעצם מאפשרים לאותו אדם פורץ מנעולים לקבל גישה למקום הכי חשוב לכם- לבית שלכם.

 

זו הסיבה שחשוב להפעיל את כל החושים, לשאול את כל השאלות המקצועיות ולבצע בחירה צרכנית חכמה. זה הזמן לברר על ההכשרה שהוא עבר, על תהליך הפריצה, האם הוא מחזיק ברישיון של מנעולן ופורץ מנעולים ויש לו תעודת אמינות ממשטרת ישראל. הדבר האחרון שאתם רוצים זה להזמין אליכם הבית פורץ או גנב. עלינו לאתר אדם אמין. לרוב מדובר בבעל מקצוע שיהיה זמין עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע אבל כן שווה גם לבדוק את נושא הזמינות בעיקר כשאתם תקועים בשעות לא ממש הגיוניות כמו אמצע הלילה למשל.

 

בדרך כלל אנשי מקצוע שהם גם פורצי מנעולים ו/או דלתות הם מבצעים פעולות ועבודות נוספות של מנעולן כמו למשל החלפת מנעול וצילנדר, תיקון דלתות וכדומה.

 

איך עובדת פריצת המנעול

בחלק מהמקרים תהליך הפריצה של המנעול או הדלת של הבית או של המשרד כולל בין השאר קדיחה והחלפה של הצילינדר. אנו ממליצים לכם לפני שאתם בוחרים בפורץ המנעולים בעומר לבדוק ולהשוות מחירים.  בהמשך המדריך נכתוב בצורה מפורטת את המחירים הממוצעים בשוק לשירותי פריצה שונים. בכל מקרה, תמיד כדאי לשאול את המנעולן מה מחיר הפריצה וההחלפה כולל בהתאם לסוג הפריצה שצריך לבצע. בשונה מפריצה של בית או דלת של משרד או חנות, ברכב לא צריך שום קידוח. פורץ מנעולים לרכבים בעומר מגיע עם מכונת חיתוך ומכשיר מיוחד שבעצם מבצע קידוד מחדש גם של המפתח וגם של השלט. זו גם הסיבה העיקרית של פריצת רכב תהיה זולה משמעותית בהשוואה לפריצה של דלת רגילה.

 

פורץ מנעולים בעומר – מדוע ממש לא לבצע פריצת דלת או מנעול בשיטת עשה זאת בעצמך?

הרעיון הוא לפתוח את הדלת או את המנעול באופן לא שגרתי ולכן אם תבצעו את הפריצה בעצמכם אתם עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך לדלת. לכן, מומלץ מאוד להשקיע את הזמן והכסף, לבחור מנעולן שהוא גם פורץ מנעולים ודלתות. לאחר שבחרתם פורץ מנעולים עליו יהיה להזיז את הפינים שנמצאים בתוך הצלינדר בכדי לפתוח את הנעילה. כל פריצה נעשית בצורה שונה בהתאם לאופי וסוג המנעול שיש לפרוץ.

 

פורץ מנעולים בעומר – טיפים למניעת פריצות וגניבות

פורץ מנעולים בעומר

בכל שנה, עשרות אלפי תיקים נפתחים במשטרת ישראל כתוצאה מפריצות וגניבות. פורצים וגנבים מחפשים משהו אחד. מנעולים ודלתות שקל לפרוץ אותם. את אלה הפשוטים, הלא מתוחכמים, עם הדלתות הישנות. למעשה, ככל שיהיה לפורץ בהקשר הרע של המילה, גישה נוחה לפריצה והוא יבין כי מדובר בפעולה פשוטה של כמה שניות, כך הסיכוי שהוא יבחר בדלת הזו לפריצה עולה.

 

מנותנים עולה כי כאשר אנו בוחרים דלת עם מיגון מתקדם, הדבר גורם לסוג של מכשול עבור הפורץ. לכן, אנו ממליצים לכם בחום לבחור בצילינדר באיכות גבוהה כמו למשל צילינדר מבודד MT5 של חברת מולטי לוק או צילינדרים של רב בריח. אם התקציב מאפשר לכם, כמובן שאפשר להשיע אפילו יותר מזה ובתחום המנעולנות ואבטחת הבית אין סוף לתחכום.

 

אם תרצו, תמיד תוכלו לאחר הפריצה להתייעץ עם המנעולן ולשאול לגבי מנעולים מתקדמים ולבחור במנעול דיגיטלי, מנעול ביומטרי שנתפתח באמצעות טביעת האצבעות של בני הבית ועוד אינספור שכלולים. הדבר הכי חשוב לוודא כאשר אתם בוחרים מנעול חדש הוא שהצילינדר שאתם בוחרים מגיע עם כרטיס שכפול וכך אף אחד חוץ מכם לא יוכל לקבל גישה ולא יכול לשכפל את המפתחות.

 

בנוסף, אם אתם מתגוררים בבית קרקע או בקומות הראשונות, תמיד מומלץ להתקין סורגים הן למען הבטיחות והן למען הביטחון שלכם מפני פורצים וגנבים. פתרונות נוספים למניעת פריצות וגניבות הם אזעקה ומצלמות אבטחה. היום, בעקבות השינויים הטכנולוגיים והקדמה, ניתן אפילו להנות מפתרונות הגנה ומנעולים בשיטה הבית החכם.

 

פריצת מנעולים בעומר מחירון

אמנם המדריך שלנו עוסק בפריצת מנעולים בעומר, אבל בהחלט יש עוד מגוון רחב של שירותים שמנעולנים מספקים ולכן בחרנו להציג בפניכם מחירון מפורט יותר:

 • ביקור של מנעולן או פורץ מנעולים – 100-300 ש“ח
 • פתיחה של דלק טרוקה – 100-300 ש“ח
 • פריצה של דלת עץ 100-300 ש“ח
 • פריצת דלת עץ – 100-300 ש“ח
 • כיוון צירים בדלת פלדלת – 100-200 ש“ח
 • החלפת צילינדר 200-400 ש“ח
 • החלפת צינלינדר רב בריח מקורי – 250-350 ש“ח
 • החלפת צילינדר עם כרטיס חכם – 300-500 ש“ח
 • התקנה של מנעול עליון – מנעול כספת – 300-500 ש“ח
 • החלפת מנגנון כניסה רב בריח – 300-500 ש“ח
 • פריצת רכבים בעומר – 200-300 ש“ח
 • פריצת רכבי יוקרה בעומר 300-500 ש“ח
 • פריצת כספות – 300-700 ש“ח
 • מנעולן או פורץ מנעולים באמצע הלילה -300-600 ש“ח
 • מנעולן או פורץ מנעולים בשבת או חג – 300-600 ש“ח

 

 

לסיכום, כשתקועים, שצריכים כמה שיותר מהר פורץ מנעולים בעומר, חשוב לבחון את המחיר, אבל חשוב לשים לב גם למקצועיות, לאדיבות בשירות, לזמינות גבוהה ולשירות מצוין.

 

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם בכל שאלה או בקשה, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

פורץ מנעולים בעומר

הזמנת פורץ מנעולים יכולה להתבצע בכל שעה של היום ובמיוחד בעומר, אשר נקראת (ולא במקרה) עיר ללא הפסקה. התפקיד של הפורץ הוא לאפשר לך להגיע אל יעדך, בין אם מדובר על כניסה לבית, לעסק, לרכב או לפתוח את הכספת שמסיבות שונות לא נפתחת. המשימה שעומדת לרשות הפורץ היא לא רק להצליח לפרוץ את המנעול אלא לעשות זאת בלי לפגוע בסביבה ובמה שנמצא מאחוריו.

פורץ מנעולים בעומר הוא מקצוע לכל דבר

פורץ מנעולים הוא בעל מקצוע שכדאי שיעבור בכשרה בתחום ושצריך להחזיק בכלים המתאימים לכל אחת מהעבודות אותן יבצע. עליו להגיע למקום תוך זמן סביר, להבין מהי הבעיה מולה הוא עומד ולבחור את הכלים הנכונים כדי לפרוץ בלי פגיעה בסביבה. בסיום העבודה אפשר לצפות למספר תוצאות ואחת מהן היא כניסה למקום המיועד או גישה אל הכספת.

לעתים במסגרת העבודה יהיה צורך להחליף את המנגנון הקיים. הדבר נכון בעיקר במנגנונים שחוקים ולרוב בדלתות כניסה לבתים ועסקים. במקרה ויש צורך להחליף את הצילינדר, חשוב מאד שהפורץ יראה לך את הצילינדר החדש כשהוא סגור ואטום, לפני שהוא יפתח אותו. זוהי הדרך להבטיח כי המנגנון החדש אינו משומש ושכל המפתחות שלו יהיו ברשותך בלבד.

לא רק לעבודות פריצה דחופות

פורץ מנעולים בעומר יכול לבצע עבודות פריצה דחופות בכל יום בשבוע ובכל שעה. עם זאת, לפעמים יש להזמין אותו גם לעבודות שאינן פריצה. הפורץ יכול לעזור בכל הנוגע להתקנת כספת או פריצה שלה בשעות סבירות. הוא יכול לעזור לטפל במנגנון של מנגנון נעילה שנשחק ולהחליף צילינדר עם הכניסה לבית לאחר שהדיירים הקודמים עזבו את המקום.

במידה והעבודה אינה דחופה, אפשר לקבוע מול הפורץ את שעת ההגעה כך שזו תהיה נוחה לכל הצדדים. כדאי לציין בטלפון אם העבודה דחופה או לא ובמיוחד אם מדובר על שעות עבודה שאינן סטנדרטיות.

כמה עולה פורץ מנעולים בעומר?

עלות הפריצה יכולה להשתנות בהתאם למספר גורמים. הראשון הוא היום והשעה בה מוזמן בעל המקצוע כאשר עבודה בשעות הקטנות של הלילה או ביום שבת יכולה להיות יקרה יותר לעומת עבודה בשעות סטנדרטיות ובאמצע השבוע. גורם נוסף שיכול להשפיע על העלויות הוא סוג העבודה. ישנו הבדל בין פריצה לבין החלפת מנגנון, גם מבחינת הזמן שיידרש לעבודה וגם מבחינת העלות של החלק החדש.

עבודות מורכבות מאד כמו החלפת כרטיס חכם ופריצה לכספות מתוחכמות ידרשו לא רק יותר זמן ומיומנות גבוהה אלא לא תמיד יוכלו להתבצע על ידי הפורץ. כדי להימנע מאי נעימות בנוגע למחיר, חשוב לשאול את הפורץ מהי עלות העבודה לפני שהוא מגיע. מנעולן צדיק אקספרס מזמין אותך ליהנות מהשירות הטוב ביותר, תוך זמן קצר ובמחיר הוגן.פורץ מנעולים בעומר

מנעולן או פורץ הוא בעל מקצוע שנחוץ בדרך כלל ברגע הכי לא נוח. כמעט כל אחד חווה רגע בו הוא רוצה להיכנס לרכב או לבית וגילה כי המפתח לא עליו, שהוא נשבר או שמסיבה אחרת המנעול לא נפתח. ברגעים כאלה יש להזמין פורץ שיגיע באופן מידי.

עבודתו של הפורץ היא סביב השעון

פורץ מנעולים בעומר יכול לבצע שלל עבודות, בכל יום ובכל שעה. אי אפשר להעריך מתי המפתח ישבר בתוך המנעול ואי אפשר לדעת מתי יהיה צורך לפרוץ את הדלת. לכן, אין כל סיבה להרגיש לא בנוח ויש ליצור קשר עם בעל המקצוע ברגע הרלוונטי. המקרים היחידים בהם אפשר להמתין עם העבודה הם לצורך התקנה חדשה כמו החלפת צילינדר או כספת ולצורך שדרוג מערכת קיימת.

רוב הפורצים יהיו זמינים להגיע תוך זמן קצר יחסית וסביב השעון. הזמנת פורץ בתוך בעומר יכולה לקבל מענה תוך כחצי שעה ולפעמים אף פחות. כאשר יש משמעות לזמן, חשוב מאד לברר כיצד מגיע הפורץ ותוך כמה זמן הוא יוכל להיות במקום.

ההכשרה של פורץ מנעולים בעומר

מקצוע המנעולנות דורש התמקצעות. בעל המקצוע עובר הכשרה כדי לעסוק בתחום. במהלך ההכשרה נלמד התחום באופן תיאורטי ומעשי. לכן, כשפורץ מגיע למקום הוא צריך להבין מהי מהות העבודה ולבצע אותה על הצד הטוב ביותר. ברור כי גם כאשר מדובר על בעל מקצוע שעבר הכשרה, יש לוודא מראש כי הוא האיש המתאים לביצוע העבודה. לשם כך כדאי לברר מראש את הסעיפים הבאים:

זמן ההגעה למקום

כיוון שבדרך כלל מדובר בצורך דחוף, כדאי לברר בשיחת הטלפון תוך כמה זמן הפורץ יוכל להגיע למקום. בשעות העומס בדרכים מותר לשאול אפילו כיצד הוא מגיע כדי לוודא שהערכת הזמנים שלו סבירה. יש לציין כי פורץ מנעולים בחולון שעסוק בדיוק בעבודה אחרת לא יוכל להגיע במהירות ולכן במקרים דחופים יש לחפש אחר פורץ זמין.

עלויות ההגעהפורץ מומלץ בעומר

אין לצפות שהפורץ יגיע ללא כל עלות. הוא משקיע זמן ומשאבים כדי להגיע למקום ולבצע את העבודה ולכן יש לכך עלות. כדי להימנע מהפתעות כדאי לברר מראש מהן ולדעת כי במקרה שיהיה צורך בציוד כמו צילינדר חדש, תהיה לכך עלות נוספת (כמובן, תמיד כדאי לקבל הצעת מחיר לפני ביצוע העבודה).

יכולת לבצע את העבודה

הפורץ יכול לבצע את רוב העבודות, אך במקרה של עבודה מיוחדת כדאי לבדוק אם הוא מבין במה מדובר ושיש לו את הכלים והיכולות לעשות זאת. פריצה לרכב ולבית תהיה לרוב עבודה סטנדרטית ותסתיים ללא כל פגיעה לסביבה. לעומת זאת פריצה של הכספת דורשת מיומנות גבוהה יותר ולא תמיד המנעולן יוכל לבצע אותה. מנעולן צדיק אקספרס יוכל לבצע גם עבודות מורכבות, במחיר הוגן ולהגיע אליך במהירות.

 

לשיתוף מאמר זה