החלפת צילינדר בדלת

תוכן עניינים

המפתח נשבר במנעול או אולי מתקשה להסתובב בתוך הצילינדר בנעילה ובפתיחה? הצילינדר עובד אבל אתם שומעים רעשים של חלקים שבורים בתוך הדלת ומפחדים שיום אחד זה ייגמר בכך שתיתקעו מחוץ לבית? הצילינדר ישן וקשה מאוד לסובב אותו? שאתם משכירים את הדירה או העסק שלכם ורוצים להבטיח שלשוכרים הקודמים לא תהיה גישה למבנה עם המפתח הישן שלהם? החלפת צילינדר בדלת היא פרוצדורה פשוטה למדי שיכולה לשפר מאוד את איכות החיים שלכם, לשחרר אתכם מדאגות ולהעניק לכם ראש שקט. איך עושים את זה ולאיזה צילינדר כדאי להחליף את הצילינדר הנוכחי? על כך מסבירים לכם המומחים של מנעולן צדיק אקספרס.

מתי צריך להחליף צילינדר בדלת?

החלפת צילינדר בדלת היא פרוצדורה שכיחה מאוד אצל בעלי נכסים העומדים להשכרה. בעלי נכסים אלה רוצים להבטיח שלשוכרים הישנים, שאולי שכפלו את המפתח שהיה בידיהם, לא תהיה גישה לבית או לעסק המושכר כאשר ייכנס אליו דייר חדש. הצורך בפרוצדורה זו עולה בעיקר כאשר השכירות מסתיימת בסכסוך ובעל הנכס רוצה למנוע את האפשרות של ניצול המצב הקיים על ידי שוכר מסויים. יחד עם זאת, החלפת צילינדר בדלת נדרשת גם כאשר הצילינדר הנוכחי מאבד מכושר התפקוד שלו ועולה החשש כי הוא יפסיק לתפקד בכלל ולא ניתן יהיה לפתוח את הדלת וכאשר הצילינדר הוא מיושן מדי ולא מספק את רמת המיגון המצופה ממנו.

מהו הצילינדר המומלץ להתקנה?

ישנם כיום דגמים רבים ומגוונים של צילינדרים שניתן להתקין בדלת, אבל לא כל סוג של צילינדר ניתן להתקנה בכל סוג של דלת. כך למשל, ישנם צילינדרים רב בריחיים הננעלים אל יותר ממשקוף אחד של הדלת, אך לשם כך צריכה הדלת להכיל בתוכה את הבריחים שיניע הצילינדר. בדלתות מיושנות המדובר בדרך כלל בצילינדר עם בריח בודד ונעילה אל תוך המשקוף הסמוך לצילינדר. בדלתות חדשות יותר ישנה אפשרות לנעילה עם מספר בריחים לכמה משקופים במקביל. מה שחשוב הוא שתבחרו צילינדר שמתאים לדלת שלכם ולמשקופים שלכם, אם כי את זה יקבע עבורכם המנעולן שיספק לכם את השירות של החלפת צילינדר בדלת. אתם רק רוצים להבטיח שנעשה שימוש בצילינדר איכותי.

צילינדר איכותי לעניין זה הוא א' צילינדר שקל לתפעל אותו ואשר שומר על קלות התפעול שלו לאורך שנים ארוכות עם שחיקה מעטה מאוד וב' צילינדר שמספק את רמת המיגון הנדרשת, קרי צילינדר שקשה לפרוץ ואשר מספק נעילה חזקה ורובסטית לדלת. אם אתם זקוקים לשירות החלפת צילינדר בדלת, מנעולן צדיק אקספרס זמין עבורכם 24 שעות ביממה עם הגעה מיידית לאתר הלקוח במקרי חירום ועם מגוון פתרונות נעילה שניתן להתאים לדלת שלכם בהתאם לתקציב, להעדפות המיגון ולמאפייני הדלת שלכם, ותמיד עם שירות אישי ואדיב ובמחירים תחרותיים ביחס למחיר השוק.

לשיתוף מאמר זה