אודות

כשתצטרכו את השירות של מנעולן מקצועי, ייתכן מאוד שלא יהיה לכם לא את הפנאי, לא את הזמן ולא את הראש לבצע חיפוש יעיל, שיוביל אתכם לאיש מקצוע איכותי במחיר טוב. בדיוק מהסיבה הזאת, ערכנו עבורכם בדיקה של שוק המנעולנים והבאנו לכם המלצה, שאותה תוכלו לשמור לעצמכם לשעת הצורך. ואחרי הבדיקות שערכנו, מצאנו את חברת מנעולן אקספרס עליה אנחנו ממליצים לכם בלב שלם ובפה מלא.

מנעולן אקספרס היא חברה מקצועית וותיקה, המציעה את כל שירותי המנעולן ובכלל זה פריצת מנעולי דלתות, פריצת שערים, החלפת מנעולים, החלפת בריחים וצילינדרים, תיקון דלתות, פריצת כספות, פריצת רכבים והכל תחת רישיון מלא של משטרת ישראל

את כל שירותי החברה תוכלו לקבל 24 שעות ביממה מסביב לשעון עם זמן תגובה מרשים מאוד של 20-30 דקות מרגע הזמנת המנעולן. כל אלה הם רכיבי המפתח שעליהם בנינו עבורכם את ההמלצה הברורה הזאת וזאת רק ההתחלה.

בחברת מנעולן אקספרס הרגשנו במיוחד את הרוח הבולטת של אמינות, מקצועיות, מסירות ואכפתיות, ארבע תכונות שלדעתנו נחשבות לקריטיות בתחום כמו פריצת מנעולים. בחברת מנעולן אקספרס תוכלו למצוא צוות של מקצוענים, כולם בעלי הכשרה מקצועית רשמית וכולם בעלי רישיון מנעולן מטעם משטרת ישראל.

צילינדר רב בריח עם כרטיס מחיר
מנעולן בגבעתיים

רכיב נוסף, שסידר יפה את הכוכבים עבור מנעולן אקספרס הוא הגישה המקצועית בה נוקטת החברה. במנעולן אקספרס לא רק תוכלו לראות את תעודת המנעולן ואת הרישיון שלו בכל התחלת שירות, גם אם לא תבקשו לראות אותם, אלא שאתם בעצמכם תצטרכו להציג מסמך שהמעיד על כך שהנכס אותו אתם רוצים לפרוץ הוא בבעלותכם. רכיב זה הוא אחד הרכיבים החשובים ביותר בשוק המנעולנים, בו מתנהלים מנעולנים רבים בחוסר אחריות ופורצים מנעולים מבלי לבדוק בכלל מי מזמין מהם את הפריצה ומה הקשר שלו עם הנכס שאותו הוא פורץ. במנעולן אקספרס זה לא קורה וזה מבחינתנו, אחד הפרמטרים החשובים שעליו אפשר לבנות המלצה חד משמעית על החברה המרשימה הזאת.

בחברת מנעולן אקספרס מקפידים גם להציע לכם את כל שירותי החברה ברמת מחירים אטרקטיבית ותחרותית, שהיא אינה הזולה ביותר אבל היא ללא שום ספק כדאית ומשתלמת ביחס לרמת השירות, האמינות והמקצועיות שאתם מקבלים בכל שירות. ההגעה המהירה לבית הלקוח, הביצוע הנקי של העבודה ללא שום נזק היקפי, הייעוץ המקצועי שניתן כחלק אינטגרלי מהשירות והתאמת הפתרון הטוב ביותר שיעניק לכם את הראש השקט ביותר – כל אלה שווים הרבה יותר מהמחיר שתגבה מכם חברת מנעולן אקספרס ועבורנו זה רמז עבה על דמותה המקצועית של החברה הזאת.

בשורה התחתונה, כדי שלא תצטרכו לקבל החלטות מהירות ונמהרות בשעת חירום, קחו לכם את ההמלצה הברורה והחד משמעית שלנו כבר עכשיו – מנעולן אקספרס, הגורם המקצועי הטוב ביותר בשוק המנעולנים – עוד המלצה מובהקת שלנו על הטובים ביותר.