פורץ מנעולים בקרית שמונה

תוכן עניינים

 

פורץ מנעולים בקרית שמונה

זקוקים לשירות פורץ מנעולים בקרית שמונה? תקועים מחוץ לבית או בתוך הבית, מחוץ למשרד או ברכב? אין ספק כי פורץ מנעולים בקרית שמונה הוא בין השירותים הנפוצים ביותר בישראל. קרית שמונה מאופיינת ברמת צפיפות גבוהה ולכן יש ביום עשרות לעתים מאות של קריאות תוך חיפוש אחר פורץ זמין, מקצועי ולא פחות חשוב אמין. יש כל מיני מקרים בהם אנו צריכים לפרוץ את המנעול כמו למשל כאשר נתקענו מכל סיבה שהיא מחוץ לבית והמפתח כמובן בפנים או שלא בהישג יד, כאשר שדדו אותנו שלא נדע ואנו נשארנו ללא המפתח ולא יכולים להיכנס או שהדלת פשוט טרוקה.

 

כמובן שיש עוד כמה מקרים נפוצים בהם העיסוק בבחירת פורץ מנעולים בקרית שמונה הופך רלוונטי כמו למשל כאשר אנו תקועים מחוץ או בתוך הבית, מחוץ לרכב או בתוך הרכב, במקרים קיצוניים אפילו שכחנו את הילד או הילדה בתוך הרכב ואין לנו גישה למפתח כדי לפרוץ את המנוע, או כאשר שכחנו את הקוד של הכספת, המנעול הדיגיטלי בקיצור כשאנחנו בצד הלא נכון – תקועים. אחת התקלות היותר נפוצות אצלנו כאן בישראל המצריכות מאיתנו לאתר פורץ מנעולים בקרית שמונה היא במצב שבו אנו מנסים לפתוח את דלת הכניסה אך המפתח לא מסתובב לנו.  ברוב המוחלט של המקרים, המפתח לא מסתובב משום שהצילינדר כבר שחוק. במקרה כזה לרוב אין בכלל צורך במנעולן מקצועי או פורץ מנעולים אלא רק לרכוש ספריי מיוחד נגד חלודה שעולה בסך הכל כמה עשרות שקלים בודדים ואז הבעיה נפתרת. כמובן שאם זה חוזר על עצמו, אז שווה לקרוא למנעולן ולהחליף את הצילינדר הישן בחדש.

 

בכל מקרה אחר שהוא לא תקלה פשוטה שאנו יכולים לתקן בעצמנו, כנראה שנצטרך מנעולן או פורץ מנעולים מקצועי.

 

מומלץ לדעת לפני שמזמינים פורץ מנעולים בקרית שמונה

פורץ מנעולים מקצועי כזה שעובד על פי חוק, עבר את כל ההכשרות המתאימות כדי להיות פורץ מנעולים הוא מצד אחד בעל מקצוע שעושה שימוש במכשור המותאם לפריצת דלתות ומנעולים. מצד שני, מומלץ לבחור אך ורק בפורץ מנעולים שמוציא בסיום העבודה חשבונית. מדובר באחת הבחירות הקריטיות של בעלי מקצוע וזה שונה לגמרי מצבעי או איש פרקט. כאן מדובר בבטיחות שלכם. בחיים שלכם. אתם בעצם מאפשרים לאותו אדם פורץ מנעולים לקבל גישה למקום הכי חשוב לכם- לבית שלכם.

 

זו הסיבה שחשוב להפעיל את כל החושים, לשאול את כל השאלות המקצועיות ולבצע בחירה צרכנית חכמה. זה הזמן לברר על ההכשרה שהוא עבר, על תהליך הפריצה, האם הוא מחזיק ברישיון של מנעולן ופורץ מנעולים ויש לו תעודת אמינות ממשטרת ישראל. הדבר האחרון שאתם רוצים זה להזמין אליכם הבית פורץ או גנב. עלינו לאתר אדם אמין. לרוב מדובר בבעל מקצוע שיהיה זמין עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע אבל כן שווה גם לבדוק את נושא הזמינות בעיקר כשאתם תקועים בשעות לא ממש הגיוניות כמו אמצע הלילה למשל.

 

בדרך כלל אנשי מקצוע שהם גם פורצי מנעולים ו/או דלתות הם מבצעים פעולות ועבודות נוספות של מנעולן כמו למשל החלפת מנעול וצילנדר, תיקון דלתות וכדומה.

 

איך עובדת פריצת המנעול

בחלק מהמקרים תהליך הפריצה של המנעול או הדלת של הבית או של המשרד כולל בין השאר קדיחה והחלפה של הצילינדר. אנו ממליצים לכם לפני שאתם בוחרים בפורץ המנעולים בקרית שמונה לבדוק ולהשוות מחירים.  בהמשך המדריך נכתוב בצורה מפורטת את המחירים הממוצעים בשוק לשירותי פריצה שונים. בכל מקרה, תמיד כדאי לשאול את המנעולן מה מחיר הפריצה וההחלפה כולל בהתאם לסוג הפריצה שצריך לבצע. בשונה מפריצה של בית או דלת של משרד או חנות, ברכב לא צריך שום קידוח. פורץ מנעולים לרכבים בקרית שמונה מגיע עם מכונת חיתוך ומכשיר מיוחד שבעצם מבצע קידוד מחדש גם של המפתח וגם של השלט. זו גם הסיבה העיקרית של פריצת רכב תהיה זולה משמעותית בהשוואה לפריצה של דלת רגילה.

 

פורץ מנעולים בקרית שמונה – מדוע ממש לא לבצע פריצת דלת או מנעול בשיטת עשה זאת בעצמך?

הרעיון הוא לפתוח את הדלת או את המנעול באופן לא שגרתי ולכן אם תבצעו את הפריצה בעצמכם אתם עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך לדלת. לכן, מומלץ מאוד להשקיע את הזמן והכסף, לבחור מנעולן שהוא גם פורץ מנעולים ודלתות. לאחר שבחרתם פורץ מנעולים עליו יהיה להזיז את הפינים שנמצאים בתוך הצלינדר בכדי לפתוח את הנעילה. כל פריצה נעשית בצורה שונה בהתאם לאופי וסוג המנעול שיש לפרוץ.

 

פורץ מנעולים בקרית שמונה – טיפים למניעת פריצות וגניבות

פורץ מנעולים בקרית שמונה

בכל שנה, עשרות אלפי תיקים נפתחים במשטרת ישראל כתוצאה מפריצות וגניבות. פורצים וגנבים מחפשים משהו אחד. מנעולים ודלתות שקל לפרוץ אותם. את אלה הפשוטים, הלא מתוחכמים, עם הדלתות הישנות. למעשה, ככל שיהיה לפורץ בהקשר הרע של המילה, גישה נוחה לפריצה והוא יבין כי מדובר בפעולה פשוטה של כמה שניות, כך הסיכוי שהוא יבחר בדלת הזו לפריצה עולה.

 

מנותנים עולה כי כאשר אנו בוחרים דלת עם מיגון מתקדם, הדבר גורם לסוג של מכשול עבור הפורץ. לכן, אנו ממליצים לכם בחום לבחור בצילינדר באיכות גבוהה כמו למשל צילינדר מבודד MT5 של חברת מולטי לוק או צילינדרים של רב בריח. אם התקציב מאפשר לכם, כמובן שאפשר להשיע אפילו יותר מזה ובתחום המנעולנות ואבטחת הבית אין סוף לתחכום.

 

אם תרצו, תמיד תוכלו לאחר הפריצה להתייעץ עם המנעולן ולשאול לגבי מנעולים מתקדמים ולבחור במנעול דיגיטלי, מנעול ביומטרי שנתפתח באמצעות טביעת האצבעות של בני הבית ועוד אינספור שכלולים. הדבר הכי חשוב לוודא כאשר אתם בוחרים מנעול חדש הוא שהצילינדר שאתם בוחרים מגיע עם כרטיס שכפול וכך אף אחד חוץ מכם לא יוכל לקבל גישה ולא יכול לשכפל את המפתחות.

 

בנוסף, אם אתם מתגוררים בבית קרקע או בקומות הראשונות, תמיד מומלץ להתקין סורגים הן למען הבטיחות והן למען הביטחון שלכם מפני פורצים וגנבים. פתרונות נוספים למניעת פריצות וגניבות הם אזעקה ומצלמות אבטחה. היום, בעקבות השינויים הטכנולוגיים והקדמה, ניתן אפילו להנות מפתרונות הגנה ומנעולים בשיטה הבית החכם.

 

פריצת מנעולים בקרית שמונה מחירון

אמנם המדריך שלנו עוסק בפריצת מנעולים בקרית שמונה, אבל בהחלט יש עוד מגוון רחב של שירותים שמנעולנים מספקים ולכן בחרנו להציג בפניכם מחירון מפורט יותר:

 • ביקור של מנעולן או פורץ מנעולים – 100-300 ש“ח
 • פתיחה של דלק טרוקה – 100-300 ש“ח
 • פריצה של דלת עץ 100-300 ש“ח
 • פריצת דלת עץ – 100-300 ש“ח
 • כיוון צירים בדלת פלדלת – 100-200 ש“ח
 • החלפת צילינדר 200-400 ש“ח
 • החלפת צינלינדר רב בריח מקורי – 250-350 ש“ח
 • החלפת צילינדר עם כרטיס חכם – 300-500 ש“ח
 • התקנה של מנעול עליון – מנעול כספת – 300-500 ש“ח
 • החלפת מנגנון כניסה רב בריח – 300-500 ש“ח
 • פריצת רכבים בקרית שמונה – 200-300 ש“ח
 • פריצת רכבי יוקרה בקרית שמונה 300-500 ש“ח
 • פריצת כספות – 300-700 ש“ח
 • מנעולן או פורץ מנעולים באמצע הלילה -300-600 ש“ח
 • מנעולן או פורץ מנעולים בשבת או חג – 300-600 ש“ח

 

 

לסיכום, כשתקועים, שצריכים כמה שיותר מהר פורץ מנעולים בקרית שמונה, חשוב לבחון את המחיר, אבל חשוב לשים לב גם למקצועיות, לאדיבות בשירות, לזמינות גבוהה ולשירות מצוין.

 

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם בכל שאלה או בקשה, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

 

לשיתוף מאמר זה